کد خبر:1979
پ

پیش رویداد استارتاپ ها و SME های صنعتی استان سمنان (رایگان)

پیش رویداد استارتاپ ها و SME های صنعتی استان سمنان برگزار می گردد. این پیش رویداد، مقدمه ای برای برگزاری سه رویداد استارتاپی با محوریت استارتاپ ها و SMEهای صنعتی در سه حوزه ی زیر می باشد:

استارتاپ ها و SMEهای صنعت خودرو و ماشین سازی

استارتاپ ها و SMEهای صنایع شیمی و صنایع معدنی

استارتاپ ها و SMEهای صنایع تبدیلی کشاورزی و فراورده های دامی

این پیش رویداد، مقدمه ای برای برگزاری سه رویداد استارتاپی با محوریت استارتاپ ها و SMEهای صنعتی در سه حوزه ی زیر می باشد:

استارتاپ ها و SMEهای صنعت خودرو و ماشین سازی 

استارتاپ ها و SMEهای صنایع شیمی و صنایع معدنی 

استارتاپ ها و SMEهای صنایع تبدیلی کشاورزی و فراورده های دامی 

مراحل اجرای ­سری رویدادهای استارتاپی با تمرکز بر استارتاپ­ها و SMEهای صنعتی

همان طور که در شرح پروژه اشاره شد، بخش مقدماتی این طرح در استان اجرا شده و پس از تعیین تیم­ ها و طرح­ های برتر، سه تیم از هر استان برای رقابت به رویداد ملی معرفی خواهند شد.

فرآیند طرح در استان به شرح ذیل است:

  1. معرفی محورهای اصلی رویدادها و مسائل صنعت توسط شرکت شهرک­ های صنعتی استان

به منظور بهره­ برداری بهتر از رویدادها و و هدایت طرح­ ها و ایده­ ها به سمت نیاز صنعت منطقه، محورهای اصلی رویداد  از پیش تعیین شده و طرح ­ها در چارچوب این محورها پذیرش می­گردند.

 

  1. برگزاری پیش ­رویداد

پس از تعیین و اعلام محورهای رویداد و فراخوان پذیرش طرح و ایده، پذیرفته شدگان به منظور آمادگی به منظور شرکت در رویداد اصلی، در همایشی شرکت خواهند کرد تا آموزش­های لازم به منظور ارائه طرح­ های خود در چارچوب مورد قبول برگزار کننده و تشریح معیارهای داوری را فراگیرند.

 

  1. بازدید و نشست تخصصی

این نشست­ ها به منظور گفتگو و تبادل تجربه با واحدهای تحقیق و توسعه­ ی شرکت­ های تولیدی برتر استان به منظور درک بهتر از نقش دانش و چگونگی پیاده­ سازی ایده­ ها و طرح ­های نوآور در صنعت انجام خواهد شد. در حاشیه این نشست­ ها شرکت کنندگان از خط تولید این واحد­های صنعتی نیز بازدید به عمل خواهند آورد تا درک بهتری از شرایط آن صنعت را دریافت نمایند. این برنامه به مدت یک هفته و برای هر رویداد انجام خواهد شد.

 

  1. برگزاری رویداد اصلی (هر رویداد به مدت یک روز):

در فرآیند رویداد اصلی، کار بر روی ایده­ ها، منتورینگ، ارائه و داوری پیش­بینی شده است. زمان هر رویداد یک روز در نظر گرفته شده است و سه رویداد در سه موضوع صنایع خودرو و ماشین سازی، صنایع شیمی و معدنی و همچنین صنایع تبدیلی تعریف شده است که مستقلاً هرکدام در یک روز برگزار خواهد شد.

 

اطلاعات بیشتر و ثبت نام:

https://evand.com/events/semnansme?icn=recom&ici=ap1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید