کد خبر:2036
پ

رویداد استارتاپ ویکند تندرستی استان سمنان

 استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی با متد بین المللی است که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب ها و طراحان گرافیک و علاقه مندان حوزه استارتاپ، گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، تیم تشکیل […]

 استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی با متد بین المللی است که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب ها و طراحان گرافیک و علاقه مندان حوزه استارتاپ، گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، تیم تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

 هدف از برگزاری این رویداد تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد مشتاق به راه اندازی کسب و کار شخصی و اجرایی کردن ایده های خود مطابق با اصول علمی کسب و کار می باشد.

اسـتارتاپ، به شرکت های نوپایی گفته می شود که با یک ایـده سـاده و اولیه شروع می کنند و به سـرعت رشد می کنند. اسـتارتاپ ها به سـرمایـه هنـگفـتـی نیـاز نـدارنـد و با یـادگیـری سریـع و تـکنـولـوژی رشد می کنند.

استارتاپ حوزه سلامت نوعی استارتاپ است که هدفش بهبود خدمات حوزه سلامت و به تبع آن ارتقای سلامت عمومی جامعه را در بر می گیرد. این رویداد در دو محور تغدیه و تندرستی و ورزش و تندرستی در پردیس پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار می گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید

 

منبع
ایوند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید