کد خبر:2022
پ

سخنان امام جمعه شهرستان شاهرود

      شاهرود- ایرنا – امام جمعه موقت شاهرود گفت: به آمریکایی ها که عهده نامه های خود را زیرپا می گذارند، نباید هیج اعتمادی بشود. به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حمید عبدالهیان در نمازجمعه این شهرستان در مدرسه قلعه، ادامه داد: آن هایی که می خواهند پیمان های دیگری را با اروپا […]

 

 

 

شاهرود- ایرنا – امام جمعه موقت شاهرود گفت: به آمریکایی ها که عهده نامه های خود را زیرپا می گذارند، نباید هیج اعتمادی بشود.
به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حمید عبدالهیان در نمازجمعه این شهرستان در مدرسه قلعه، ادامه داد: آن هایی که می خواهند پیمان های دیگری را با اروپا و آمریکا منعقد کنند باید مراقبت بیشتری کنند.
وی ظهارداشت: آمریکا جنگ اقتصادی علیه ایران را از چند سال پیش آغاز کرده و تلاش می کند از راه های گوناگون به خواسته هایشان برسند.
امام جمعه موقت شاهرود با اشاره به معاهده fatf گفت: این معاهده اگر چه ممکن است شامل بندهای خوبی هم باشد، اما اروپایی ها و آمریکا اجرای آن را شرط احرای برجام می دانند تا ازآن به عنوان اهرم فشار استفاده کنند.
وی تصریح کرد: این گروه متحجر با هدایت فکری انگلیس تشکیل شدتا با دیدگاه های تنگ نظرانه اهل سنت و شیعه را دچار اختلاف کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید