کد خبر:1996
پ

آرامش امروز مردم ما درگرو چشمان بیدار پلیس است

سمنان – استاندار سمنان بابیان اینکه آرامش امروز مردم ما درگرو چشمان بیدار پلیس است، گفت: عملکرد ناجا، استان رامکانی ناامن برای قاچاقچیان و ناقضان قانون کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید شهاب‌الدین چاوشی صبح شنبه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان سمنان به هفته ناجا اشاره کرد و بابیان اینکه پلیس مقتدر و امین مردم شعار این هفته دارای معنای واقعی نیروی انتظامی در جامعه ما است، تأکید کرد: آرامش امروز مردم ما درگرو چشمان بیدار پلیس محسوب می‌شود و ما معتقد هستیم نیروهای فداکار پلیس در اقتدار ملی ما سهم بخصوصی دارند.

وی بابیان اینکه طلیعه‌های عشق مردم به پلیس در جامعه نمایان است، افزود: اقتدار رمز پیروزی و سربلندی یک ملت است و شما نیروهای پلیس در کنار دیگر نیروهای مسلح سهم بخصوص و مهمی در تأمین امنیت کشور عزیزمان دارید.

استاندار سمنان اعتماد مردم را سرمایه ناجا دانست و گفت: امروزه اقتدار، اتکا به سلاح نیست بلکه پلیس ما با رویکرد علمی و قدرت اندیشه و تفکر و باورهای عمیق دینی درصدد گره‌گشایی از خلق خداست.

چاوشی تعامل مردم با پلیس را عامل وحدت‌زا و امنیت آفرین دانست و تأکید کرد: مردم به پلیس اعتماد دارند و می‌دانند این نیروی متدین و خداجو عملکرد خوبی را دارد.

کلیدواژه : استاندارپلیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید